Nejlepší pojištění pro mazlíčky

pojisteni-psu-kocek

Máte doma svého čtyřnohého mazlíčka? Pak jistě víte nejen to, kolik lásky a dobré nálady vám do života každý den přináší, ale také kolik problémů může nastat, pokud vše není tak, jak by mělo. Ať už vašeho pejska nebo kočičku potká nehezký úraz či vleklý zdravotní problém nebo se jen rozhodne proběhnout po frekventované silnici a způsobí dopravní nehodu, může vám seriózní pojištění mazlíčků zachránit rodinný rozpočet.

Jak vybrat správné pojištění?

Pokud hledáte pojištění pro psa nebo kočku, poradíme vám, na co se zaměřit. Určitě by se mělo jednat o stabilní společnost, za kterou stojí silná pojišťovna, u které máte jistotu, že bude fungovat dlouho a tak jak má. Velkou výhodou je, pokud má nasmlouvány kvalitní veterinární ordinace a lékaře ve vašem okolí, abyste pak kvůli ošetření mazlíčka nemuseli trávit cestou dlouhé hodiny. Ideální je také, pokud jsou schopni a ochotni vyřídit s veterinářem všechny potřebné dokumenty online bez zbytečného papírování a vaší asistence.

Jedním z nejdůležitějších kritérií je ovšem způsob vyplácení pojistného plnění. Některé pojistky pro psy a kočičky sice hlásají vysoká procenta proplacených případů, už ovšem nezmiňují, kdy vám pojistné plnění proplatí. Především u pojištění úrazů a nemocí je důležité, aby částku za ošetření vypláceli přímo smluvenému veterináři. Pro mnohé z nás totiž nemusí být vůbec snadné sehnat z ničeho nic až desítky tisíc za ošetření, které musíte veterináři zaplatit a následně čekat na proplacení částky pojišťovnou.

PetExpert – pojištění co má hlavu a packu

Naše redakce a celý tým má doma hned několik mazlíčků a dlouho jsme tedy společnými silami hledali pojištění, které by splňovalo výše uvedené nároky a zároveň se nestalo finanční zátěží pro náš rodinný rozpočet. Po zhodnocení všech okolností a dlouhém srovnávání se pro nás pojištění PetExpert stalo jednoznačným vítězem. Nejen, že splňují daná kritéria, ale jejich pojistitelem je oblíbená a stabilní ČSOB pojišťovna. Sjednání a vyřízení pojištění je navíc velice jednoduché – pojištění můžete sjednat online z pohodlí domova, skvělé uživatelské recenze zákazníků navíc hovoří samy za sebe. Pokud si tedy níže shrneme hlavní výhody, není na čím váhat!

  • Úhrada nákladů na ošetření psa či kočičky přímo veterináři
  • Široký výběr smluvních veterinárních ordinací a specializovaných lékařů
  • Společnost, za kterou stojí silná pojišťovna
  • Standardně proplácí 99 % pojistných událostí
  • Sjednání pojištění i vyřízení pojistných událostí online a rychle
  • A pak navíc ta bezkonkurenční …

… široká nabídka pojistných programů

PetExpert myslí na pojištění psů, ale také vašich kočiček a kocourků. A pro každého z nich vytvořil hned několik pojistných programů na míru jejich potřebám. Můžete začít na jednoduchém pojištění START, které pokryje běžné veterinární poplatky  nebo pojištění odpovědnosti v přiměřené míře, volit však můžete celkem ze čtyř variant. Ty vyšší již pak obsahují také pojištění úmrtí, nákladů na ztrátu či odcizení pejska, ale také pojištění nákladů na nezbytné opatrování mazlíčka.